Styl dowolny
50 m |
|
---|
100 m |
|
---|
200 m |
|
---|
400 m |
|
---|
800 m |
|
---|
1500 m |
|
---|
Solo |
|
---|
Duety |
|
---|
Zespół |
|
---|
Kombinacja |
|
---|
Duety mieszane |
|
---|
10 km mężczyzn – jedna z konkurencji rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w Pływaniu 2019, która odbyła się 16 lipca[1]. 10 najlepszych zawodników automatycznie zakwalifikowało się na Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020[2].
Zawody rozpoczęły się o 8:00 czasu lokalnego[3].
Miejsce |
Zawodnik |
Państwo |
Czas
|
1 ! |
Florian Wellbrock |
Niemcy |
1:47:55,9
|
2 ! |
Marc-Antoine Olivier |
Francja |
1:47:56,1
|
3 ! |
Rob Muffels |
Niemcy |
1:47:57,4
|
4. |
Kristóf Rasovszky |
Węgry |
1:47:59,5
|
5. |
Jordan Wilimovsky |
Stany Zjednoczone |
1:48:01,0
|
6. |
Gregorio Paltrinieri |
Włochy |
1:48:01,0
|
7. |
Ferry Weertman |
Holandia |
1:48:01,9
|
8. |
Alberto Martínez |
Hiszpania |
1:48:02,2
|
9. |
Mario Sanzullo |
Włochy |
1:48:04,7
|
10. |
David Aubry |
Francja |
1:48:05,1
|
11. |
Esteban Enderica |
Ekwador |
1:48:07,3
|
12. |
Jack Burnell |
Wielka Brytania |
1:48:09,9
|
13. |
Athanasios Kynigakis |
Grecja |
1:48:15,4
|
14. |
Kai Edwards |
Australia |
1:48:16,2
|
15. |
Logan Vanhuys |
Belgia |
1:48:17,5
|
16. |
Matěj Kozubek |
Czechy |
1:48:19,1
|
17. |
Fan Hau-Li |
Kanada |
1:48:21,1
|
18. |
Tobias Robinson |
Wielka Brytania |
1:48:23,5
|
19. |
Kiriłł Abrosimow |
Rosja |
1:48:55,9
|
20. |
Matan Roditi |
Izrael |
1:48:59,6
|
21. |
Nicholas Sloman |
Australia |
1:49:22,7
|
22. |
Jewgienij Dratcew |
Rosja |
1:49:37,4
|
23. |
Chad Ho |
Południowa Afryka |
1:49:37,9
|
24. |
Jon McKay |
Kanada |
1:49:43,7
|
25. |
David Heron |
Stany Zjednoczone |
1:49:57,6
|
26. |
Krzysztof Pielowski |
Polska |
1:50:02,8
|
27. |
Dániel Székelyi |
Węgry |
1:50:11,3
|
28. |
Guillem Pujol |
Hiszpania |
1:50:11,6
|
29. |
An Jiabao |
Chiny |
1:50:14,0
|
30. |
Danie Marais |
Południowa Afryka |
1:50:14,2
|
31. |
David Castro |
Ekwador |
1:50:14,4
|
32. |
Phillip Seidler |
Namibia |
1:50:14,4
|
33. |
Allan do Carmo |
Brazylia |
1:50:14,7
|
34. |
Victor Johansson |
Szwecja |
1:50:14,8
|
35. |
Victor Colonese |
Brazylia |
1:50:15,2
|
36. |
Diego Vera |
Wenezuela |
1:50:15,6
|
37. |
Elliot Sodemann |
Szwecja |
1:50:16,0
|
38. |
Oussama Mellouli |
Tunezja |
1:50:21,0
|
39. |
Takeshi Toyoda |
Japonia |
1:50:22,0
|
40. |
Santiago Arteta |
Argentyna |
1:50:24,1
|
41. |
Vít Ingeduld |
Czechy |
1:50:24,9
|
42. |
Rafael Gil |
Portugalia |
1:50:27,3
|
43. |
Yuval Safra |
Izrael |
1:50:34,2
|
44. |
David Brandl |
Austria |
1:51:26,3
|
45. |
Taiki Nonaka |
Japonia |
1:51:35,3
|
46. |
Joaquín Moreno |
Argentyna |
1:51:45,7
|
47. |
Aflah Prawira |
Indonezja |
1:52:33,8
|
48. |
Tamaš Farkaš |
Serbia |
1:52:36,7
|
49. |
Tiago Campos |
Portugalia |
1:52:39,3
|
50. |
Arturo Pérez |
Meksyk |
1:52:42,6
|
51. |
Evgenij Pop Acev |
Macedonia Północna |
1:52:43,0
|
52. |
Ihor Czerwynśkyj |
Ukraina |
1:52:45,2
|
53. |
Park Seok-hyun |
Korea Południowa |
1:52:47,6
|
54. |
Zhao Junbohang |
Chiny |
1:52:52,7
|
55. |
Wilder Carreno |
Wenezuela |
1:52:53,5
|
56. |
Marwan El-Amrawy |
Egipt |
1:54:40,8
|
57. |
Fernando Betanzos |
Meksyk |
1:56:07,9
|
58. |
Mathieu Ben Rahou |
Maroko |
1:56:07,9
|
59. |
Park Jae-hun |
Korea Południowa |
1:56:41,4
|
60. |
Lev Cherepanov |
Kazachstan |
1:58:04,4
|
61. |
William Thorley |
Hongkong |
1:59:36,8
|
62. |
Rodrigo Caballero |
Boliwia |
1:59:41,5
|
63. |
Keith Sin |
Hongkong |
2:00:21,9
|
64. |
Tomáš Peciar |
Słowacja |
2:00:24,2
|
65. |
Maximiliano Paccot |
Urugwaj |
2:00:24,5
|
66. |
Damien Payet |
Seszele |
2:00:27,6
|
67. |
Tanakrit Kittiya |
Tajlandia |
2:00:37,1
|
68. |
Sushrut Kapse |
Indie |
2:03:25,9
|
69. |
Santiago Reyes |
Gwatemala |
2:08:27,5
|
70. |
Zedheir Torrez |
Boliwia |
2:08:27,7
|
71. |
Siwat Matangkapong |
Tajlandia |
2:09:32,8
|
72. |
Rinel Pius |
Estonia |
2:09:56,0
|
73. |
Cristofer Lanuza |
Kostaryka |
2:10:16,8
|
74 ! |
Alain Vidot |
Seszele |
9:59:59,8 !
|
75 ! |
Saurabh Sangvekar |
Indie |
9:59:59,9 !
|